Wybrany wątek opinii

to jest kpina i wstyd- tu 5 tysięcy na całą szkołę na cały rok - tam 200 tysięcy na miesiąc na ukraiński zespół za "niby" promocję miasta i za darmo hala.
kopiasty (2026.02.12)
@kopiasty - Prawdziwe pieniędze to są na logopedę
(2026.02.12)
@kopiasty - A od kiedy Lwów to ukraina?
(2026.02.12)
@kopiasty - Krzychu?
(2026.02.13)
Powrót do komentarzy