UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jest kpina i wstyd- tu 5 tysięcy na całą szkołę na cały rok - tam 200 tysięcy na miesiąc na ukraiński zespół za "niby" promocję miasta i za darmo hala.

kopiasty

Anuluj