Wybrany wątek opinii
Ciekawe co z budynkiem obecnej siedziby portu, budynek w stanie agonalnym, zarząd tylko zniszczył obiekt na Portowej, kto zapłaci za remont? Czy może zaraz pójdzie na sprzedaż?
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@Słodkii - Czytałeś gamoniu tekst ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
1