Wybrany wątek opinii

Ciekawe co z budynkiem obecnej siedziby portu, budynek w stanie agonalnym, zarząd tylko zniszczył obiekt na Portowej, kto zapłaci za remont? Czy może zaraz pójdzie na sprzedaż?
Słodkii (2026.02.12)
@Słodkii - Czytałeś gamoniu tekst ?
(2026.02.12)
Powrót do komentarzy