UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe co z budynkiem obecnej siedziby portu, budynek w stanie agonalnym, zarząd tylko zniszczył obiekt na Portowej, kto zapłaci za remont? Czy może zaraz pójdzie na sprzedaż?

Słodkii

Anuluj