UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe co z budynkiem obecnej siedziby portu, budynek w stanie agonalnym, zarząd tylko zniszczył obiekt na Portowej, kto zapłaci za remont? Czy może zaraz pójdzie na sprzedaż?
Słodkii
Ciekawe co z budynkiem obecnej siedziby portu, budynek w stanie agonalnym, zarząd tylko zniszczył obiekt na Portowej, kto zapłaci za remont? Czy może zaraz pójdzie na sprzedaż?
Słodkii