UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Logika - Jaki port? To tylko mrzonki, obiecanki i robienie ludzi w.... A gdyby nawet to będzie to port polski czy niemiecki?
@Logika - Jaki port? To tylko mrzonki, obiecanki i robienie ludzi w.... A gdyby nawet to będzie to port polski czy niemiecki?