UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od dawna - niezależnie od rzadzacej opcji politycznej - miasto zawęża drogi. Sa nawet zasłużenie w tej kwestii byli juz radni ( choć nadal w polityce), którzy zmuszali nas do korzystania z rowerów i to drogom rowerowym dali priorytet. Tymczasem ludzie są coraz bardziej zmotoryzowany i ulice trzeba poszerzać. Przede wszystkim: Bema, Grunwaldzka, dwa pasy w ciągu Piłsudskiego-Brzeska-most Unii (tak, wiem, za waski zbudowali - więc trzeba obok postawić drugi lub kopać tunel pod rzeka), Fromborska (sic!), Królewiecka, Kościuszki gdzie sie da, Odrodzenia. Do tego w końcu należy zrobic obwodnicę Wschodnia i przebić sie do Stagniewa od Krolewieckiej.

Krys6

Anuluj