UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dwa dni temu jechałem z fromborskiej na wysokości Aldi przez królewiecka do świateł że skrzyżowaniem z Piłsudskiego równo 20 minut....


Anuluj