UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwa dni temu jechałem z fromborskiej na wysokości Aldi przez królewiecka do świateł że skrzyżowaniem z Piłsudskiego równo 20 minut....
Dwa dni temu jechałem z fromborskiej na wysokości Aldi przez królewiecka do świateł że skrzyżowaniem z Piłsudskiego równo 20 minut....