UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak już wyżej ktoś napisał, proponuję aby osoby które odbierały remont torowiska przy Ogrodach, przejechały się tam i zobaczyły jak to dzisiaj wygląda. Skoro już jest tam wielki uskok, to chyba robota nie do końca była rzetelnie wykonana. A druga sprawa to jaki sens jest inwestowanie w tramwaje, rozbudowywanie sieci, jak każdego roku spółka Tramwaje Elbląski przynosi straty. To lepiej tą spółkę zlikwidować, a pieniądze zainwestować w transport autobusowy. Elbląg jest małym miastem i autobusy w zupełności wystarczą jako transport publiczny.

Elf