Wybrany wątek opinii
Trzeba przyznać, że ujął w wypowiedzi sedno sprawy i slowa byly jak najbardziej właściwe w stosunku do sytuacji ! Zrobil to mega świetnie choć filmik byl na prywatny użytek, a ktoś zadbał o publikację! Powiedzial po prostu prawdę o warunkach pracy, o czym większość tylko szepcze..... wyszlo tylko na dobre choć policjantowi współczuję bo prawda w oczy kole I nie jest popularna...
Do moderacji
Odpowiedz
54
7
W nagrodę wciągną go na listę wyborczą PiS do Sejmu pewnie. Doświadczenie w polityce już ma. Przewodniczący Rady Miejskiej Tolkmicka.
Do moderacji
Odpowiedz
14
25