UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba przyznać, że ujął w wypowiedzi sedno sprawy i slowa byly jak najbardziej właściwe w stosunku do sytuacji ! Zrobil to mega świetnie choć filmik byl na prywatny użytek, a ktoś zadbał o publikację! Powiedzial po prostu prawdę o warunkach pracy, o czym większość tylko szepcze..... wyszlo tylko na dobre choć policjantowi współczuję bo prawda w oczy kole I nie jest popularna...


Anuluj