Wybrany wątek opinii

Podobnie było gdy upadła komuna. Też kilka lat było wysokie bezrobocie. Teraz jesteśmy w czasie po upadku reżimu pisowskiego
Taka historia (2026.02.09)
@Taka historia - Ty chyba niewiesz co to reżim, pustaku.
(2026.02.09)
@Taka historia - Już przekaz z siedziby Partii uśmiechniętych minusuje prawdę i tworzy alternatywną rzeczywistość
(2026.02.09)
Powrót do komentarzy