UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podobnie było gdy upadła komuna. Też kilka lat było wysokie bezrobocie. Teraz jesteśmy w czasie po upadku reżimu pisowskiego
Taka historia
Podobnie było gdy upadła komuna. Też kilka lat było wysokie bezrobocie. Teraz jesteśmy w czasie po upadku reżimu pisowskiego
Taka historia