UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podobnie było gdy upadła komuna. Też kilka lat było wysokie bezrobocie. Teraz jesteśmy w czasie po upadku reżimu pisowskiego

Taka historia

Anuluj