UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

u mnie w pracy babka narzeka że prąd drogi, itd że jedno mieszkanie musi sprzedać po ojcu no bo jej nie stać, a gada że ważne że pis nie rządzi. chodzby miala pod mostem wylądować. a tymczasem ziobro się z niej sie smieje na plaży z kumplem orbanem


Anuluj