Wybrany wątek opinii

Dlaczego wszystkie misie zostaną wywiezione z Elbląga do Gdańska ? W Elblągu dzieci w szpitalach są gorszego sortu ?
Przykra sprawa (2026.02.09)

1  
  9
@Przykra sprawa - Żaden problem żebyś zorganizował podobną akcję i wszystkie pluszaki skierował do Elbląskich dzieci. Jak zawsze w takich akcjach znajdzie się maruda co wszystko chce zepsuć. A tak dla informacji... zespół który gra w hokeja jest z Gdańska i dlatego taka akcja
(2026.02.09)

6  
  1
@Przykra sprawa - No i nie zapominajmy, że ta gościnność powoduje odwołanie ślizgawek, także tych rodzinnych. Jest tych odwołanych w tym sezonie już bardzo dużo.
Mieszkaniec Elbląga (2026.02.11)

0  
  3
Powrót do komentarzy