UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego wszystkie misie zostaną wywiezione z Elbląga do Gdańska ? W Elblągu dzieci w szpitalach są gorszego sortu ?
Przykra sprawa
Dlaczego wszystkie misie zostaną wywiezione z Elbląga do Gdańska ? W Elblągu dzieci w szpitalach są gorszego sortu ?
Przykra sprawa