UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego wszystkie misie zostaną wywiezione z Elbląga do Gdańska ? W Elblągu dzieci w szpitalach są gorszego sortu ?

Przykra sprawa

Anuluj