Wybrany wątek opinii

czy złożyli już zaw do prokurstury w sprawie nadużyć w UM
#Oika (2026.02.05)
@#Oika - a czemu nie ty, na innych się oglądasz?
(2026.02.05)
Ano dlatego, że tu brednie wypisują ludzie co niczego nie potrafią, całe ich życie to krytyka innych, zwłaszcza UM i władz Elbląga, nic więcej nie potrafią.
(2026.02.05)
Standardowa taktyka PIS… tylko już ludzie mądrzejsi i się poznali na ich okrzykach i groźbach
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy