Wybrany wątek opinii
czy złożyli już zaw do prokurstury w sprawie nadużyć w UM
Do moderacji
Odpowiedz
40
6
@#Oika - a czemu nie ty, na innych się oglądasz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ano dlatego, że tu brednie wypisują ludzie co niczego nie potrafią, całe ich życie to krytyka innych, zwłaszcza UM i władz Elbląga, nic więcej nie potrafią.
Do moderacji
Odpowiedz
9
21
Standardowa taktyka PIS… tylko już ludzie mądrzejsi i się poznali na ich okrzykach i groźbach
Do moderacji
Odpowiedz
5
11