UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ano dlatego, że tu brednie wypisują ludzie co niczego nie potrafią, całe ich życie to krytyka innych, zwłaszcza UM i władz Elbląga, nic więcej nie potrafią.
Ano dlatego, że tu brednie wypisują ludzie co niczego nie potrafią, całe ich życie to krytyka innych, zwłaszcza UM i władz Elbląga, nic więcej nie potrafią.