UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ano dlatego, że tu brednie wypisują ludzie co niczego nie potrafią, całe ich życie to krytyka innych, zwłaszcza UM i władz Elbląga, nic więcej nie potrafią.


Anuluj