Wybrany wątek opinii

Dajcie spokój z tym krajem na U. Widocznie można pisać o nich tylko dobrze albo wcale. U siebie wywieszają te czerwono czarne flagi bandero***** i śmieją się nam w twarz, zwłaszcza ten aktor zełeń**". Te *** wiadomo dlaczego bo jeszcze ABW JUTRO ZAPUKA.
Stopcenzurze (2026.02.04)
@Stopcenzurze - To samo co z owsiakiem. Albo dobrze albo wcale. Przykłady aż nadto jaskrawe.
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy