UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najwyższy czas. Szkoda zmarnowanych lat. Ten stadion to wstyd dla miasta, oby po murawie przyszedł czas na trybuny, wiadomo, ze bez stadionu nie ma pilki.
Mama malego pilkarza
Najwyższy czas. Szkoda zmarnowanych lat. Ten stadion to wstyd dla miasta, oby po murawie przyszedł czas na trybuny, wiadomo, ze bez stadionu nie ma pilki.
Mama malego pilkarza