UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naukowcy np. Żarkowa od lat mówili, że na lata 26-40 nadchodzi mała epoka lodowcowa i będą u nas zimy w okolicy minus 40

Unsere

Anuluj