UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż pożarna, bravo chłopaki. A co robi Sztab Kryzysowy przy UM w Elblągu ? Aaaa no nic. Już od conajmniej tygodnia powinny na mieście stać koksowniki, ale ich nie ma. Olsztyn zajumał ?
Stańczyk Elbląśki
Straż pożarna, bravo chłopaki. A co robi Sztab Kryzysowy przy UM w Elblągu ? Aaaa no nic. Już od conajmniej tygodnia powinny na mieście stać koksowniki, ale ich nie ma. Olsztyn zajumał ?
Stańczyk Elbląśki