UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż pożarna, bravo chłopaki. A co robi Sztab Kryzysowy przy UM w Elblągu ? Aaaa no nic. Już od conajmniej tygodnia powinny na mieście stać koksowniki, ale ich nie ma. Olsztyn zajumał ?

Stańczyk Elbląśki

Anuluj