Wybrany wątek opinii
A MOŻE KTOŚ TU MI ODPOWIE ZANIM UMRĘ Poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ??? A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
To ile już ciebie boli ten ząb? Już w przychodni by ciebie przyjęli.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
To było pytanie ? Czy pogotowie stomatologiczne jest refundowane przez NFZ ? Czy może stomatolog sam decydować czy i ile zarzyczy sobie za usługę ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1