Wybrany wątek opinii

Jeszcze nikt nie napisal że to opresyjne reżim Tuska ściga niewinnych ?
Dajecie elblongi (2026.01.29)
@Dajecie elblongi - po co mamy pisać jak sam to "mózgowcu" za nas napisałeś hehe dzięki ci baranie
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy