UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy wie, że to katechetka. Dawno powinien ktoś o tym napisać, a nie udajemy świętych i niewiedzących. Takie rzeczy tylko w Elblągu
Każdy wie, że to katechetka. Dawno powinien ktoś o tym napisać, a nie udajemy świętych i niewiedzących. Takie rzeczy tylko w Elblągu