UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy wie, że to katechetka. Dawno powinien ktoś o tym napisać, a nie udajemy świętych i niewiedzących. Takie rzeczy tylko w Elblągu


Anuluj