UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie spokój. - groteska. Chociaż może to i lepiej, bo jak by sie okazało ze orzeka neosędzia to wyrok można podważyć. To kolejna groteska
Dajcie spokój. - groteska. Chociaż może to i lepiej, bo jak by sie okazało ze orzeka neosędzia to wyrok można podważyć. To kolejna groteska