UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem krótko do roboty nieroby bo jest rozgarniete nie odśnieżone. Chodniki lód a dziś jest plus czemu looatami nie odgarniaja chodników. , zarzadcy budynków do ukarania.
Powiem krótko do roboty nieroby bo jest rozgarniete nie odśnieżone. Chodniki lód a dziś jest plus czemu looatami nie odgarniaja chodników. , zarzadcy budynków do ukarania.