UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem krótko do roboty nieroby bo jest rozgarniete nie odśnieżone. Chodniki lód a dziś jest plus czemu looatami nie odgarniaja chodników. , zarzadcy budynków do ukarania.


Anuluj