UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taki mamy klimat.... faktycznie jest na bieżąco odśnieżane, nie powiem złego słowa. A jak ktoś marudzi NIECH NIE WYCHODZI Z DOMU i ogląda RUSpublikę
pilll
taki mamy klimat.... faktycznie jest na bieżąco odśnieżane, nie powiem złego słowa. A jak ktoś marudzi NIECH NIE WYCHODZI Z DOMU i ogląda RUSpublikę
pilll