UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taki mamy klimat.... faktycznie jest na bieżąco odśnieżane, nie powiem złego słowa. A jak ktoś marudzi NIECH NIE WYCHODZI Z DOMU i ogląda RUSpublikę

pilll

Anuluj