Wybrany wątek opinii
Czy tylko mi się wydaje, że wystarczy na kilku czołgach zamontować pługi i zepchną te zapory na boki? Już od dawna wiadomo że budowa nawet najlepszych linii obronnych nie ma sensu. Przykłady to Linia Maginota albo Wał Atlantycki. Pic na wodę dla uspokojenia suwerena. Lepiej tę kasę wydawać na uzbrojenie produkowane w Polsce i Europie. Inwestujmy w Boga wojny czyli artylerię. Kupmy Gripeny od Szwedów. Z amerykańcami dziś nic nie jest pewne i nie zdziwił bym się gdyby w razie czego wyłączyli nam kupione u nich uzbrojenie. A w to że nam pomogą to tylko chyba Pis-iory jeszcze wierzą.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Chyba jest coś na rzeczy, bo nie mamy kodów do sprzętu sterującego elektroniką i awioniką....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0