UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy tylko mi się wydaje, że wystarczy na kilku czołgach zamontować pługi i zepchną te zapory na boki? Już od dawna wiadomo że budowa nawet najlepszych linii obronnych nie ma sensu. Przykłady to Linia Maginota albo Wał Atlantycki. Pic na wodę dla uspokojenia suwerena. Lepiej tę kasę wydawać na uzbrojenie produkowane w Polsce i Europie. Inwestujmy w Boga wojny czyli artylerię. Kupmy Gripeny od Szwedów. Z amerykańcami dziś nic nie jest pewne i nie zdziwił bym się gdyby w razie czego wyłączyli nam kupione u nich uzbrojenie. A w to że nam pomogą to tylko chyba Pis-iory jeszcze wierzą.