Wybrany wątek opinii
Zamiast zbierać na kolejne auto i utrzymanie rodziny owsiaka ( o ile to prawda, że się utrzymują z tych pieniędzy) to trzeba było zebrać na Leosia. Byłaby konkretna i szybka pomoc, no tak ale wtedy bez kręcenia lodów by było, a to rzeczywiście by się tu nie udało.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Wpłać na Leosia zamiast wypisywać bzdury, ale ciebie tylko na pisanie stać. Darczyńcy sami decydują na jaki cel przeznaczają swoje datki, tobie nic do tego. Idź na loda.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3