UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast zbierać na kolejne auto i utrzymanie rodziny owsiaka ( o ile to prawda, że się utrzymują z tych pieniędzy) to trzeba było zebrać na Leosia. Byłaby konkretna i szybka pomoc, no tak ale wtedy bez kręcenia lodów by było, a to rzeczywiście by się tu nie udało.