Wybrany wątek opinii

Ten budynek i teren wokół to syf, kiła i mogiła. Wszystko zarośnięte, lecą te liście z wierzby, jak jest mokro to można tam sobie nogi połamać. Błota wokół płotu od cholery, ciemno tam i niebezpiecznie. Tragedia w centrum miasta.
(2026.01.21)
Ło matko bosko a co to się tam stanęło ?
(2026.01.21)
Powrót do komentarzy