Wybrany wątek opinii
Ten budynek i teren wokół to syf, kiła i mogiła. Wszystko zarośnięte, lecą te liście z wierzby, jak jest mokro to można tam sobie nogi połamać. Błota wokół płotu od cholery, ciemno tam i niebezpiecznie. Tragedia w centrum miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
Ło matko bosko a co to się tam stanęło ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4