UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten budynek i teren wokół to syf, kiła i mogiła. Wszystko zarośnięte, lecą te liście z wierzby, jak jest mokro to można tam sobie nogi połamać. Błota wokół płotu od cholery, ciemno tam i niebezpiecznie. Tragedia w centrum miasta.