Wybrany wątek opinii

Nie było sylwestra miejskiego to niech UM przekaże pieniądze. Tam samo, kupa kasy z UM, szkół i przedszkoli (energia, woda) itd. to niech przekażą tak samo na zwierzątka.
(2026.01.20)
Na Zloty Melon było napisane. Niech POrtelek nie cenzuruje.
(2026.01.20)
Powrót do komentarzy