Wybrany wątek opinii
Nie było sylwestra miejskiego to niech UM przekaże pieniądze. Tam samo, kupa kasy z UM, szkół i przedszkoli (energia, woda) itd. to niech przekażą tak samo na zwierzątka.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
Na Zloty Melon było napisane. Niech POrtelek nie cenzuruje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2