UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie było sylwestra miejskiego to niech UM przekaże pieniądze. Tam samo, kupa kasy z UM, szkół i przedszkoli (energia, woda) itd. to niech przekażą tak samo na zwierzątka.


Anuluj