UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było sylwestra miejskiego to niech UM przekaże pieniądze. Tam samo, kupa kasy z UM, szkół i przedszkoli (energia, woda) itd. to niech przekażą tak samo na zwierzątka.
Nie było sylwestra miejskiego to niech UM przekaże pieniądze. Tam samo, kupa kasy z UM, szkół i przedszkoli (energia, woda) itd. to niech przekażą tak samo na zwierzątka.