Wybrany wątek opinii

Powoli odchodzimy... ludzie lat czterdziestych. Coś jednak zostawiamy po sobie Grzegorzu R. i.P ! Składam kondolencje Córkom.
klmn (2026.01.20)
@klmn - Pozostaniesz w pamięci na zawsze, byłeś wyjątkowym czlowiekem, w głębokim smutku przyjaciele.
El...żanka (2026.01.20)
Powrót do komentarzy