Wybrany wątek opinii
Powoli odchodzimy... ludzie lat czterdziestych. Coś jednak zostawiamy po sobie Grzegorzu R. i.P !
Składam kondolencje Córkom.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@klmn - Pozostaniesz w pamięci na zawsze, byłeś wyjątkowym czlowiekem, w głębokim smutku przyjaciele.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3