Wybrany wątek opinii

Te pseudo budynki handlowe do likwidacji. Czy nie można wybudoeac ciągu ładnych obiektów handlowych. Nowoczesnych. Bo to co obecnie straszy PRL.
(2026.01.19)
Też jestem tego zdania. Szkoda, że wiele głównych ulic ma w sobie pozostałości starej zabudowy, ale Elbląg dla nikogo nie jest na tyle opłacalnym, żeby to kupić, wyburzyć i zrobić coś nowoczesnego. Na tyle nieopłacalny, że już lepiej zostawić te komunistyczne bryły i próbować tam kręcić interes... Co się dziwić, to nie Warszawa. A z drugiej strony szkoda. Wiele miejsc nadaje się do gruntownej przebudowy, żeby nie wyglądało prowincjonalnie.
asdjdfasfsd (2026.01.19)
W ogóle przeczytałeś cały artykuł? Odnoszę wrażenie, że chyba nie.
KapitanSzyderca (2026.01.19)
@asdjdfasfsd - Sam się wyburz. Niektore obiekty są piękne.
Lonia (2026.01.20)
Powrót do komentarzy