Wybrany wątek opinii

Dość niemieckiej propagandy. Reparacje to jest temat dla niemców.
(2026.01.17)
Dlaczego tylko Niemcy ? Dlaczego nigdy nie chcecie reperacji od ruskich ? Bo to wasz wybawca ?
Putin Trump i PiS (2026.01.17)
@Putin Trump i PiS - Rozmawiałem z sąsiadem który od rana do wieczora pierze mózg w zarublika i potwierdził.
Targowica bis (2026.01.17)
@Putin Trump i PiS - W końcu zrozumiałem dlaczego pis tak kocha Trumpa
Tez jest bestią (2026.01.18)
Powrót do komentarzy