UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego tylko Niemcy ? Dlaczego nigdy nie chcecie reperacji od ruskich ? Bo to wasz wybawca ?
Putin Trump i PiS
Dlaczego tylko Niemcy ? Dlaczego nigdy nie chcecie reperacji od ruskich ? Bo to wasz wybawca ?
Putin Trump i PiS