UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego tylko Niemcy ? Dlaczego nigdy nie chcecie reperacji od ruskich ? Bo to wasz wybawca ?

Putin Trump i PiS

Anuluj