UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
eee, gorzej, że obecny prezydent nie dba o miejsca pracy w Elblągu i nie interesuje go działanie, żeby było ich więcej.
marika777
eee, gorzej, że obecny prezydent nie dba o miejsca pracy w Elblągu i nie interesuje go działanie, żeby było ich więcej.
marika777