Wybrany wątek opinii

Ja bym proponował pokazanie rolki że stanem chodników. Dziś była okazja odśnieżyć w mieście chodniki do zera. Dlaczego np na ogólnej nie jest nic odśnieżone a zaraz obok na osiedlu nad jarem chodniki są czarne ?? Kościuszki dramat. Królewiecka dramat. Nie da rady po prostu iść. Ja zdrowy człowiek a co ma powiedzieć osoba niepełnosprawna ? Są zamknięci w domach.
(2026.01.15)

3  
  0
No. przeciez jest taka rolka!!
7.11 (2026.01.15)

0  
  0
Kup łopate i działaj sama, nie stój nie czekaj pomóż !
(2026.01.15)

0  
  0
Pracuje i oddaje podatki m. in. na to by chodniki były uporządkowane.
(2026.01.15)

0  
  3
Widocznie za mało.
(2026.01.17)

0  
  0
Powrót do komentarzy