Wybrany wątek opinii
Ja bym proponował pokazanie rolki że stanem chodników. Dziś była okazja odśnieżyć w mieście chodniki do zera. Dlaczego np na ogólnej nie jest nic odśnieżone a zaraz obok na osiedlu nad jarem chodniki są czarne ?? Kościuszki dramat. Królewiecka dramat. Nie da rady po prostu iść. Ja zdrowy człowiek a co ma powiedzieć osoba niepełnosprawna ? Są zamknięci w domach.
Do moderacji
3
0
No. przeciez jest taka rolka!!
Do moderacji
0
0
Kup łopate i działaj sama, nie stój nie czekaj pomóż !
Do moderacji
0
0
Pracuje i oddaje podatki m. in. na to by chodniki były uporządkowane.
Do moderacji
0
3
Widocznie za mało.
Do moderacji
0
0