UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym proponował pokazanie rolki że stanem chodników. Dziś była okazja odśnieżyć w mieście chodniki do zera. Dlaczego np na ogólnej nie jest nic odśnieżone a zaraz obok na osiedlu nad jarem chodniki są czarne ?? Kościuszki dramat. Królewiecka dramat. Nie da rady po prostu iść. Ja zdrowy człowiek a co ma powiedzieć osoba niepełnosprawna ? Są zamknięci w domach.


Anuluj