Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem w Polsce żyje się świetnie i bardzo dobrze tylko niektórym leniom i nierobom nie chce się pracować. Oczywiście nie widzą że maja dwie lewe ręce i mają brak wyksztalcenia a za wszelkie zło obwiniają i rzucają kalumnie na naszego najlepszego premiera w dziejach RP pana Donalda Tuska. Mówi się trudno i karawana jedzie dalej.
(2026.01.15)
🤡Nie no krowa to ładny ptak tylko mu skrzydeł brak🤡
(2026.01.16)
Powrót do komentarzy