UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem w Polsce żyje się świetnie i bardzo dobrze tylko niektórym leniom i nierobom nie chce się pracować. Oczywiście nie widzą że maja dwie lewe ręce i mają brak wyksztalcenia a za wszelkie zło obwiniają i rzucają kalumnie na naszego najlepszego premiera w dziejach RP pana Donalda Tuska. Mówi się trudno i karawana jedzie dalej.