Wybrany wątek opinii

To wszystko pomówienia. Po pierwsze planeta płonie, a ja wierzę moim idolom. Po drugie wszystko jest odśnieżone i bezpieczne bo ja wierzę moim idolom. Jest taniej bo ja wierzę... donald, donald uber ales...
(2026.01.13)
Wiemy, że wierzysz swoim idolom. Nie ma globalnego ocieplenia bo przyszło kilka zimniejszych dni, a średnia liczona jest w Elblągu, ziemia jest w centrum wszechświata i jest wciąż płaska. Bogu pobłogosław, módlcie się.
(2026.01.13)
Powrót do komentarzy