Wybrany wątek opinii
To wszystko pomówienia. Po pierwsze planeta płonie, a ja wierzę moim idolom. Po drugie wszystko jest odśnieżone i bezpieczne bo ja wierzę moim idolom. Jest taniej bo ja wierzę... donald, donald uber ales...
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Wiemy, że wierzysz swoim idolom. Nie ma globalnego ocieplenia bo przyszło kilka zimniejszych dni, a średnia liczona jest w Elblągu, ziemia jest w centrum wszechświata i jest wciąż płaska. Bogu pobłogosław, módlcie się.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1