UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiemy, że wierzysz swoim idolom. Nie ma globalnego ocieplenia bo przyszło kilka zimniejszych dni, a średnia liczona jest w Elblągu, ziemia jest w centrum wszechświata i jest wciąż płaska. Bogu pobłogosław, módlcie się.