Wybrany wątek opinii
Kumiela może poczekać. Najważniejsze, że Wielcy, którzy decydują, biorą kasę za siedzenie i przerzucanie papierków. To taki słomiany zapał. Dobrze, że nie zabierają się za budowę piramidy podobnej do piramidy w Gizie. Tu można budować babki z piasku.
Do moderacji
Odpowiedz
21
20
Wielcy pisoślwki ciągle trują
Do moderacji
Odpowiedz
17
20
Dobrze że kaczory nie są u władzy bo utopiliby miasto
Do moderacji
Odpowiedz
23
21