Wybrany wątek opinii

Kumiela może poczekać. Najważniejsze, że Wielcy, którzy decydują, biorą kasę za siedzenie i przerzucanie papierków. To taki słomiany zapał. Dobrze, że nie zabierają się za budowę piramidy podobnej do piramidy w Gizie. Tu można budować babki z piasku.
(2026.01.13)
Wielcy pisoślwki ciągle trują
(2026.01.13)
Dobrze że kaczory nie są u władzy bo utopiliby miasto
(2026.01.13)
Powrót do komentarzy