Wybrany wątek opinii

No to chyba nie jest trudne zadanie dla urzędników, postawić płotek. Prawda?
Tutejszy76 (2026.01.13)
@Tutejszy76 - Dla urzędników nie jest za trudne, ale dla ciebie wszystko okazało się za trudne. Czy ty cokolwiek jeszcze kumasz dziadku? Po co płotek?
(2026.01.13)
Powrót do komentarzy