UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tutejszy76 - Dla urzędników nie jest za trudne, ale dla ciebie wszystko okazało się za trudne. Czy ty cokolwiek jeszcze kumasz dziadku? Po co płotek?
@Tutejszy76 - Dla urzędników nie jest za trudne, ale dla ciebie wszystko okazało się za trudne. Czy ty cokolwiek jeszcze kumasz dziadku? Po co płotek?