Wybrany wątek opinii

No i dobra, stadion na Okólnik to może było upośledzone miejsce
Bedzie lepsze (2026.01.13)
@Bedzie lepsze - 4T ELBLĄG - wymawiane ForT Elblag to prawdziwy publiczno-prywatny projekcik stadionu przy przedmieściach północnych.... więc nie na wschodniej jak planowała biedota MOSiR bez konsultacji z biznesem inwestycyjnym, amerykańskimi turystami, czy administracją europejską. A nowy nazwany od czterech Tower'ów wokół z widokiem na zalew. Obejmuje hotele, apartamentowce, wynajem miejsc parkingowych z windą samochodową i lądowiskiem na dachu. Trybuny pomieszczą usługi katering & merchandise. W podziemiach usytuowany schron dla tysięcy mieszkańców regionu. Całość wyposażona w ekologiczne media. Wbudowane technologie inteligentnego obiektu, p. poż etc.
p .s (2026.01.13)
Powrót do komentarzy